Konference "Seksuālā vardarbība pret bērnu ir novēršama"

21.11.2016

Konference

23. novembris ir Eiropas diena bērnu aizsardzībai no seksuālas vardarbības, tāpēc šajā dienā “Centrs Dardedze” rīko darba konferenci “Seksuālā vardarbība pret bērnu ir novēršama”.

Pasākuma formāts atšķiras no citiem gadiem - šogad rīkojam darba konferenci, kurā piedalās pārstāvji no desmit Latvijas pašvaldībām, veidojot komandas no tādām institūcijām kā sociālais dienests, bāriņtiesa, policija, probācijas dienests un skola. Konferences mērķis ir veidot vienotu izpratni par seksuālās vardarbības novēršanas metodēm un veicināt aktīvu starpinstitucionālu sadarbību, lai pēc iespējas efektīvi atpazītu un novērstu bērnu seksuālas izmantošanas riskus.

Konferencē bērnu seksuālās vardarbības prevencijas nozīmi skaidros “Centrs Dardedze” konsultāciju daļas vadītāja Laila Balode, Labklājības Ministrijas Valsts sekretāra vietniece Līga Āboliņa stāstīs par seksuālās vardarbības pret bērnu izplatību Latvijā un pašvaldību lomu tās novēršanā, savukārt neatkarīgais eksperts Donalds Findlaters (Lielbritānija) visas dienas garumā vadīs praktisko darbu, iepazīstinot ar starptautisko pieredzi un palīdzot pašvaldībām uzsākt darbu pie savas stratēģijas izveides seksuālas vardarbības novēršanai.

Konference notiek no 9.30 līdz 17.30 AS “Latvijas valsts meži” telpās, Vaiņodes ielā 1, Rīgā. 

Konferences programma šeit: Konferences programma

Atpakaļ
       Ziedot

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes