Sākam jaunu projektu ar mērķi izskaust miesas sodu praksi mazu bērnu audzināšanā

02.12.2016

Sākam jaunu projektu ar mērķi izskaust miesas sodu praksi mazu bērnu audzināšanā

Nodibinājums “Centrs Dardedze” kopā ar kolēģiem no Polijas un Horvātijas uzsāk projektu “From policy to reality - shifting attitudes and practices from corporal punishment to safeguarding children” (“No teorijas uz realitāti – attieksmes un prakses maiņa no miesas sodiem uz bērnu aizsardzību”, projekta numurs JUST/2015/RDAP/AG/CORP/9175).

Projekta ietvaros plānots dalīties pieredzē, lai ieviestu dzīvē pieņemtos bērnu tiesību aizsardzības likumus, veikt pētījumu par miesas sodu praksi, meklēt nepilnības bērnu aizsardzības sistēmā un veidot vienotu izpratni to novēršanai, izglītot un atbalstīt bērnudārzu personālu un vecākus, lai izskaustu fizisku vardarbību pret bērniem, kā arī informēt sabiedrību un profesionāļus par pozitīvas disciplinēšanas iespējām.

Projekta ietvaros notiks ekspertu padomes tikšanās, pētījums par sabiedrības attieksmi pret bērnu miesas sodiem, apmācības bērnudārzu un bērnu aprūpes iestāžu atbalstam, konference profesionāļiem, sociāla kampaņa par attieksmes maiņu no miesas sodiem uz pozitīvu bērnu disciplinēšanu, kā arī tiks veidota praktiska e-platforma bērniem drošas pirmsskolas izglītības iestādes standarta ieviešanai.

Projekta partneri: Centrs Dardedze (Latvija), Empowering Children Foundation (Polija), Brave Phone (Horvātija) 

īstenošanas laiks: 2016. gada 1.novembris - 2018. gada 31. oktobris 

Līdzfinansē Eiropas Savienības Tiesību, vienlīdzības un pilsonības programma (REC).

 

 

Šī publikācija sagatavota ar Eiropas Savienības Tiesību, vienlīdzības un pilsonības (Rights, Equality and Citizenship, REC) programmas finansiālu atbalstu. Publikācijas saturs ir nodibinājuma “Centrs Dardedze” atbildība un nevar tikt uzskatīts par Eiropas Komisijas uzskatu atspoguļojumu.

Atpakaļ
       Ziedot

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes