Zane Johansone

19.09.2017

Zane Johansone

Zane Johansone (Latvijas vecāku kustība) 

Prezentācija: ​Runāsim par to, kādas ir vecāku gaidas un vēlmes, raizes un pat bailes, gatavojot un palaižot bērnu pirmsskolas izglītības iestādē, un par veiksmīgu sadarbību – ko tas nozīmē, kādas ir iespējamās sadarbības formas un kādi no tām ieguvumi visām iesaistītajām pusēm.

Zane Johansone: 2 dēlu mamma. Viena no biedrības “Latvijas Vecāku kustība” dibinātājām un valdes locekle, projekta “Pozitīvs skolas sākums” (2013-2016) idejas autore un koordinatore, pētījuma “Skolu un pirmskolu pašpārvalžu izvērtējums un ieteikumi efektivitātes uzlabošanai” (2012) līdzautore.

Kamēr bērni apmeklēja pirmskolu, aktīvi iesaistījās iestādes padomē, vairākus gadus bija arī tās vadītāja. Savukārt šobrīd darbojas skolas vecāku padomē. Projekta ietvaros daudz esam diskutējuši gan ar vecākiem, gan PII vadītājiem un pedagogiem par vecāku lomu un iesaisti, kas ne vienmēr tiek vērtēta pozitīvi, tomēr, ja sadarbība ir uz risinājumu vērsta un balstīta abpusējā cieņā, tā ir pat vēlama un tiek gaidīta. Rezultāti var būt pārsteidzoši!

Atpakaļ
       Ziedot

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes