Terapeitiskās metodes

Terapeitiskās metodes

Lai strādātu ar vardarbībā cietušu bērnu, psihologam nepieciešamas īpašas darba metodes. Šīs apmācību programmas ietvaros ir iespēja apgūt prasmes un instrumentus, lai intervences procesā efektīvi strādātu ne tikai ar pašu traumatisko notikumu, bet arī ar simptomiem un sekām, ko šis notikums radījis bērnam un arī ģimenei.

Apmācību laikā tiek aplūkotas būtiskākās tēmas, ar kurām ir svarīgi strādāt, ja bērns ir cietis no vardarbības.Tāpat būs iespējams apgūt tehnikas veiksmīgai pirmajai saskarsmei ar bērnu, tehnikas, kā koncentrēties uz realitāti un autonomiju, aktualizētu emocijas, koncentrētos uz domāšanu, cerību/ticību nākotnei. Apmācībās tiek aplūkotas metodes, kā strādāt ar vainas izjūtu pēc notikušas vardarbības, stiprināt bērna attiecības ar nevardarbīgo aprūpētāju, būs iespējams iegūt zināšanas, kā strādāt ar seksualitātes tēmu.

Uz apmācībām gaidīsim praktizējošus psihologus (ar maģistra grādu vai studējošus maģistrantūrā). Apmācību noslēgumā katrs dalībnieks saņem grāmatu par terapeitiskajām metodēm darbā ar vardarbībā cietušajiem latviešu valodā.

Apmācības notiek trīs dienas - kopā 24 stundas.

Dalības maksa vienai personai par 3 apmācību dienām: 200 EUR

Samaksu lūdzam veikt ar pārskaitījumu ne vēlāk kā trīs dienas pirms apmācību sākuma.

Apmācību norises datumi 2020. gadā: 6.aprīlis, 7.aprīlis un 17.aprīlis. (Laika posmā no 16.marta līdz 15.aprīlim nodarbības ir atliktas. Jaunie datumi tiks paziņoti pēc ārkārtas situācijas beigām.)

Plašāka informācija: apmacibas@centrsdardedze.lv vai pa tālruni 67600685.

Lai pieteiktos, lūdzam aizpildīt pieteikuma ANKETU.

Atpakaļ
       Ziedot Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes