Pieteikšanās sākusies - bērnu vasaras nometnes pie Džimbas būs arī šogad!

31.05.2021

Pieteikšanās sākusies - bērnu vasaras nometnes pie Džimbas būs arī šogad!

Katru vasaru “Centrs Dardedze” organizē nometnes bērniem vecumā no 5 līdz 10 gadiem, piedāvājot viņiem saturīgi un jautri pavadīt laiku. Šovasar, pēc ilgajām mājmācības un distancēšanās nedēļām, jo īpaši vērtīga un bērnu attīstībai nozīmīga ir priekpilnā socializēšanās ar vienaudžiem drošā un bērniem piemērotā vidē.

Džimbas nometne ir aizraujošs piecu dienu notikums, kura laikā bērni iegūst svarīgās zināšanas par personisko drošību attiecībās un internetā, apgūst iemaņas, kā atpazīt nedrošās situācijas, kā aizstāvēt sevi un citus, pie kā vērsties pēc palīdzības. Katra nometnes diena ir interaktīvu aktivitāšu piepildīta – bērni piedalās izzinošās nodarbībās, rotaļās un darbojas tematiskajās darbnīcās.

Praktiski darbojoties, nometnes laikā bērni iemācīsies labāk apzināties sava ķermeņa robežas un pastāvēt par sevi nedrošās situācijās, tāpat arī vairāk uzzinās par drošām un draudzīgām attiecībām kā ar pieaugušajiem, tā arī vienaudžiem.

Turklāt Džimbas drošības skoliņa sniedz zināšanas ne vien bērniem, bet arī viņu vecākiem. Kopā ar vēstuli par konkrētā dienā plānotajām nometnes aktivitātēm, vecāki saņem arī informatīvus materiālus par bērnu personīgo drošību.

Bērniem nometnes laikā tiek nodrošināta ēdināšana. Skoliņas darba laiki ir no plkst. 9.00 līdz 17.00 (bērni vakaros dodas mājās).

Nometnes izmaksas vienam bērnam ir 182 EUR. (Ja no vienas ģimenes nometnē piedalās 2 bērni, izmaksas ir 320 EUR; ja 3 bērni – 420 EUR)

Dalībnieku maksimālais skaits vienā nometnē – 20.

Tāpat Džimbas nometnes komanda garantē visu valstī noteikto drošības pasākumu nodrošināšanu un ievērošanu.

Džimbas drošības skoliņas 2021. gada vasarā:

  • 05.07. – 09.07. (!! NOMETNE NOKOMPLEKTĒTA !!)
  • 19.07. – 23.07.
  • 23.08. – 27.08.

Džimbas drošības skoliņa ir lielisks laika pavadīšanas veids, kas gan izklaidē, gan sniedz vērtīgas zināšanas un prasmes drošākai ikdienai.

Šeit atradīsiet papildu informāciju un pieteikšanās anketu.

Atpakaļ
       Ziedot Vebināru ieraksti Dāvanu karte Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes